Obs! Maskingården Verktygsmaskiner AB är försatt i konkurs

  • Svenska
  • English

Kontakta oss!

Försäljning

Pontus Sandberg
Mobil: +46 (0) 40 600 1905
E-post: pontus.sandberg@maskingarden.se

Kenth Sandkvist
Mobil: +46 (0) 40 685 0001
E-post: kenth.sandkvist@maskingarden.se

Mats Karlsson
Mobil: +46 (0) 40 600 1902
E-post: mats.karlsson@maskingarden.se

Den här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den. ">Hans Uhlmann
Mobil: +46 (0) 40 600 1909
E-post: hans.uhlmann@maskingarden.se

 

 

 

Service

Tomas Nilsson
Mobil: +46 (0) 40 600 1904
E-post: tomas.nilsson@maskingarden.se

Bertil Andersson
Mobil: +46 (0) 40 600 1903
E-post: bertil.andersson@maskingarden.se

Reservdelar

Tomas Nilsson
Mobil: +46 (0) 40 600 1904
E-post: tomas.nilsson@maskingarden.se

Pontus Sandberg
Mobil: +46 (0) 40 600 1905
E-post: pontus.sandberg@maskingarden.se

 

 

 

Administration

Bertil Andersson
Mobil: +46 (0) 40 600 1903
E-post: bertil.andersson@maskingarden.se

Daniella Bali
Mobil: +46 (0) 40 40 1900
E-post: daniella.bali@lindhsredovisning.se

Maskingården

Verktygsmaskiner AB
Box 21
Svarvaregatan 13
S-233 21 Svedala, Sverige

Kontakta oss

Kontakta oss;
Tel. +46 4040 1900
E-post: info@maskingarden.se

Öppettider

Kontoret är öppet
Måndag til torsdag: 7:00 - 17:00
Fredag: 7:00 - 16:00

Besöksadress

Besök oss i Svedala
Svarvaregatan 13
Klicka här för karta